Popularne

Popularne, Porady, Zachowanie psów

Czy Twój psiak chodzi za Tobą krok w krok? Zastanawiałeś się kiedy co może być tego przyczyną? Jest w końcu powiedzenie „przylepił się jak rzep psiego ogona”. Jeśli pasuje ono do Twojego pupila, ten tekst jest dla Ciebie! Wyjaśnimy w nim, dlaczego Twój pies wszędzie za Tobą chodzi.

Popularne, Żywienie psów

Jakie owoce może jeść pies? A warzywa? Psiaki są co prawda uważane za wszystkożerne, ale nie do końca tak jest. Istnieją warzywa i produkty, które są szczególnie polecane i bezpieczne, ale istnieją też takie, których pies raczej nie powinien, albo absolutnie nie może jeść. Jakie to warzywa i owoce?

Border Collie opis rasy
Popularne, Rasy psów

Psy są bardzo dobrymi przyjaciółmi ludzi i po latach przebywania ze swoimi opiekunami, rozumieją ich bez słów. Z wzajemnością. Czasami naprawdę zadziwia nas to, jak wiele pies rozumie bez słów, jak szybko się uczy i jak bardzo czasami jest podobny do człowieka. Jakie są jednak najmądrzejsze psy?

Ciążka u psa ile trwa?
Popularne, Porady, Zdrowie psów

Ile pies chodzi w ciąży? To pytanie z pewnością nurtuje wielu miłośników zwierząt. Ciąża jest niezwykle skomplikowanym procesem biologicznym. Z momentem jej rozpoczęcia, wszystko w organizmie przyszłej psiej mamy jest podporządkowane rozwijającemu się w niej życiu.