Psy jako postaci z Władcy Pierścieni. Zobacz 18 porównań

Jedna z ulubionych, fantastycznych trylogii doczekała się bohaterów w wersji psiej. Zobacz postaci z filmu Władca Pierścieni w porównaniu z różnymi rasami psów.

Historia byłaby równie ciekawa, gdyby aktorami były psy. Tylko wtedy prawdopodobnie jeden z psów uciekał z pierścieniem lub był chętny na jego aportowanie niż na wykonanie misji.

Takie pomysły przychodziły do głowy jednemu z użytkowników Twittera i postanowił zrobić zestawienie filmowych bohaterów i przypominających je psów. Lady K opowiedziała, jak wpadła na ten pomysł: „Myślę, że ktoś powiedział, że pies afgański wygląda jak Saruman, co sprowokowało mnie do znalezienia reszty”.

W sumie możemy zobaczyć 18 epickich postaci i 18 uroczych psiaków, które wyglądają dokładnie tak samo. Jak myślisz, czy użytkowniczka Twittera wybrała dobre rasy?

Władca Pierścieni został napisany przez J.R.R. Tolkiena i opublikowano 29 lipca 1954 roku. Była to kontynuacja Hobbita, który ukazał się w 1937 roku.

Twitter: Lady K

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama