Akcja „Burek sam nie poprosi o pomoc” ruszyła z pełną parą, pomóż nabrać jej mocy.

Pamiętacie jak ostatnio wspieraliśmy zbiórkę na karmę dla schroniska „Psie Pole”? Teraz przyszedł czas na VIII edycje ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. 

Nie będziemy przypominać w jak trudnych czasach żyjemy. Robi to za nas telewizja, radio, internet, gazety. Niestety ta sytuacja odbija się również na naszych Mniejszych Braciach. Wykreowane spowolnienie gospodarcze oraz obraz choroby odbija się na tym, że ludzie przestają odwiedzać tak licznie schroniska.

Przekłada się to na przepełnione schroniska z brakiem funduszy na ich utrzymanie i wykarmienie zwierząt. Do tych miejsc trafiają często ofiary zimna, bestialskiego traktowania oraz istoty które się zgubiły lub zostały porzucone. Sytuacja jest dramatyczna i nie widać na horyzoncie zmiany na lepsze.

Dlatego też, prosimy w imieniu zwierzaków o wsparcie. Już jedna złotówka może zapewnić im miskę karmy. Schroniska w przypadku przepełnień potrzebują dodatkowej infrastruktury aby zwierzęta nie pozamarzały w zimie, dlatego każdy grosz się liczy.

Link do wsparcia tak bardzo potrzebujących pomocy istot, znajduje się poniżej. Dołącz do innych i ratuj zwierzaki w potrzebie.

Natomiast jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i masz „wielkie serce” odwiedź jedno ze schronisk i przygarnij pod swoje skrzydła istotę która odwdzięczy się za to miłością bez granic!

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama