Ten kot ma jedno oko niebieskie, a drugie zielone! (30 zdjęć wysokiej jakości)

Totalnie wyjątkowy i cudaczny kociak dzisiaj na tapecie. Ma jedno okno niebieskie, a drugie zielone. Dodatkowo zamiast 5 palców w przednich łapkach, ma ich 6. W tylnych po 4 i 5. Kotka wygląda, jakby była nie z tej ziemi, a z drugiej strony jego uroda zachwyca.

Kotka z heterochromią (różne kolory oczu) została porzucona przez poprzednich właścicieli, gdy miała 1,5 roku. Adoptowała ją kobieta imieniem Karen, zadbała o nią i stworzyła dla zabawy profil na Instagramie. Teraz kotka podbija Internet.

Sansa to wyjątkowa wielkomiejska kotka. Ze swoją nową właścicielką mieszkają w Nowym Jorku. Sesje zdjęciowe sugerują, że zawsze wiodła takie cudowne życie, jednak tak nie było. Teraz ma już 5 lat i jest w pełni zdrowa. Oprócz tego jej sława na Instagramie cieszy nie tylko właścicielkę, ale także nas zwierzolubów. Zobacz cudną galerię jej zdjęć.

Zdjęcia: Internet

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dzień Czarnego Kota

Za nami Dzień Czarnego Kota. Czarne koty są uznane za pechowe. Powiązane z czarami i [...]

Dodaj komentarz

Reklama