Zapraszamy na niezwykłą przygodę z „100 najsłynniejszymi zwierzakami w historii”! Premiera już niebawem!

W fascynującym świecie zwierząt, przygody zaczynają się od jednego magicznego momentu. Już w lutym tego roku, światło dzienne ujrzy książka, która zabierze Was w niesamowitą podróż przez historie 100 najsłynniejszych zwierząt z różnych zakątków świata.

Książka „100 najsłynniejszych zwierzaków w historii” autorstwa Shia Green, z ilustracjami Marisy Morea to niezwykłe dzieło, które łączy pokolenia, zapewniając zarówno edukację, jak i rozrywkę zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników.

100 najsłynniejszych zwierząt, dwie artystki – jedna fantastyczna lektura

Tytuł „100 najsłynniejszych zwierzaków w historii” zapowiada prawdziwą ucztę dla wszystkich ciekawskich umysłów. Autorką tej pełnej barwnych opowieści jest Shia Green – pasjonatka zwierząt, która pragnie podzielić się swoim zachwytem z czytelnikami. Jej pióro przenosi do tajemniczych krain, gdzie każde zwierzę jest bohaterem własnej, niezwykłej historii.

Marisa Morea, zdolna ilustratorka, sprawia, że te opowieści stają się jeszcze bardziej magiczne. Jej wyjątkowe ilustracje to okno do fantastycznego świata, gdzie każdy szczegół jest ważny, a kolory ożywają na stronicach książki.

Przedsmak przygody – pierwsze ilustracje bohaterów!

Ogromnie się cieszymy, że możemy już dziś podzielić się z Wami pierwszymi ilustracjami z tej wyjątkowej książki. Każda strona to prawdziwa wędrówka pełna barw, subtelnych detali i emocji, przypominająca fascynującą podróż przez dżungle, pustynie, morza i góry. „100 najsłynniejszych zwierzaków w historii” zaprowadzi was do niezwykłych miejsc i da szansę na spotkanie z niezwykłymi stworzeniami, których ilustracje możecie zobaczyć już dziś!

Czas na działanie – bądźcie czujni!

Premiera książki „100 najsłynniejszych zwierzaków w historii” już tuż, tuż! Lektura ta z pewnością przeniesie Was w miejsca, gdzie spotkacie niezwykłe stworzenia, których historie staną się dla Was inspiracją i rozrywką. Zbliżająca się premiera to wyjątkowe wydarzenie, które nie może umknąć Waszej uwadze. Mamy nadzieję, że już niedługo te intrygujące opowieści nakarmią waszą nieposkromioną ciekawość. Bądźcie z nami na bieżąco, by nie przegapić okazji, wyruszenia w niezwykłą podróż i odkrywania fascynujących tajemnic najsłynniejszych zwierzaków.

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Humbaki obrońcami uciśnionych.

Naukowcy obserwowali dziwny wzór w zachowaniu humbaków: wieloryby celowo ratują zwierzęta, na które polują orki. To [...]

Dodaj komentarz

Reklama