7 księżniczek ze swoimi zwierzętami. Bajkowe rysunki ze „świecidełkiem”

Rysunki tej artystki są wyjątkowe. Są na nich księżniczki z bajek, rysowane charakterystyczną kreską oraz z dodatkiem specjalnego efektu, który sprawia jakby ilustracje świeciły.

Prace oparte są na najpopularniejszych animacjach z Disney’a, Pixar’a i Dreamworks. Dziewczyna z Rosji znana jako Lander, tworzy ilustracje we własnym stylu. Rysuje kolorowymi ołówkami, a każda z jej prac ma charakterystyczny punkt, który wydaje się świecić. Ma dopiero dwadzieścia kilka lat, a już jest rozpoznawalną artystką.

Seria z poniższymi postaciami nosi tytuł „Księżniczki w prawdziwym życiu”. Zostały narysowane w sposób bardziej realistyczny. Przypominają dorosłe kobiety, a nie jak w bajkach – animowane dziewczynki. Występują ze swoimi zwierzętami. Prace są zestawione dla porównania ze screenami z filmów.

Kadry z filmów pochodzą od: Disney, Dreamworks, Pixar
Ilustracje: lander_art


Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Życie gepardów zagrożone!

Czy wiedzieliście, że ludzie coraz częściej i chętniej zatrzymują dzikie zwierzęta w swoich domach? Takie [...]

Reklama

Czytaj dalej

Przydomek hodowlany

Jeśli zamierzasz prowadzić hodowlę albo przynajmniej interesujesz się tym tematem, warto wiedzieć, że przed doczekaniem [...]

Dodaj komentarz

Reklama