Masz zły dzień? Zobacz tą psią współpracę, która poprawi nawet najgorszy humor!

Harper to dumny psiak, który od zawsze wykazywał się zdolnościami przywódczymi, jednak niejednokrotnie okazało się, że jeszcze wiele musi się nauczyć od swojej mamy Willow. Podczas spaceru z opiekunami, Harper zmagał się z ogromnym kijem, który znalazł w lokalnym parku. Pomimo swojej determinacji i siły psiak nie poradził sobie z patykiem samodzielnie. Willow chcąc pomóc synowi, podjęła się wyzwania i razem z nim udźwignęła kij.

Wyjątkowy sukces uchwycili na kamerze właściciele zmyślnych psiaków, dzieląc się potem nagraniem w mediach społecznościowych.

“Harper i Willow mają charaktery, które się wzajemnie uzupełniają i to chyba właśnie to sprawia, że wspólnie potrafią zdziałać więcej. To cudowne uczucie patrzeć na nich, gdy tak świetnie się dogadują!” przyznała ich opiekunka Tanya.

Musicie przyznać, że w tym wypadku sprawdza się powiedzenie “co dwie głowy to nie jedna” 🙂

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Zwierzęta w miejscu pracy

Zwierzęta w miejscu pracy powoli przestają zaskakiwać. Bliskość czworonogów sprawia, że pracownicy są bardziej wyluzowani, [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama