Porady

Tresura

Jak oduczyć psa gryzienia? Gryzienie jest niestety dla opiekunów bardzo nieprzyjemne i kiedy się zdarza, reagujemy najczęściej złością. Z czego może wynikać takie gryzienie i co można zrobić, by psiak przestał gryźć?

Porady, Tresura

ak nauczyć psa chodzenia przy nodze? Ten, kto szedł na smyczy z ciągnącym go psem, wie, jaka to udręka. Co jednak można zrobić, by nauczyć psa chodzić przy nodze?

Kąpiel dla psa
Porady, Zdrowie psów

Jak często kąpać psa? To pytanie z pewnością zadaje sobie każdy opiekun czworonoga. Temu pytaniu często towarzyszą również inne, o to, czym kąpać psiaka, czy kąpiele nie są szkodliwe, czy można suszyć sierść suszarką, ile odczekać przed spacerem. No właśnie, jak wygląda sprawa z kąpielą?

jajko dla psa?
Porady, Żywienie psów

Czy pies może jeść jajko? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli psiaków i nie mam w tym nic dziwnego, w końcu traktujemy nasze psiaki jak członków rodziny. Więc jak właściwie jest z jajkami? Czy psy mogą jeść jajka?

Adopcja / kupno psa, Porady

ak namówić rodziców na psa? Bardzo zależy Ci na psim towarzyszu, ale rodzice niestety nie chcą się na niego zgodzić? Czy jest coś, co możesz zrobić w takiej sytuacji? Oczywiście, że tak!

Adopcja / kupno psa, Porady

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem imienia dla swojego psiaka, trafiłeś na dobry artykuł! Wybór imienia dla psa nie należy do najłatwiejszych wyborów, a przecież decyzję trzeba podjąć stosunkowo szybko, tak, by pies miał czas na oswojenie się z nowym imieniem i zapamiętanie go. O czym warto pamiętać nadając psiakowi imię?

Pielęgnacja psa, Porady, Zdrowie psów

Czy można kąpać szczeniaka? To pytanie z pewnością zadaje sobie każdy opiekun czworonoga. I trudno się dziwić, w końcu szczeniaki są bardzo wrażliwe i potrzebują bardzo dokładnej opieki, a także z łatwością się przeziębiają. Jak należy kąpać szczeniaka i o czym warto pamiętać?