40 zdjęć psa, który wygląda jak żyrafa

Przedstawiamy Ci szczególnego psa. Jest tak smukły, że przypomina żyrafę. Tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy się w nim totalnie zakochali!

Psia dama o imieniu Cleo Long Legs (Cleo długie nogi, Cleo – zapewne od Kleopatry), co prawda nie ma plamek jak żyrafa, ale jej postura bardzo ją przypomina. Niesamowicie długie nogi i długa szyja prawie sięgają nieba.

Ta przepiękna psinka jest Silken Windhound’em. „Cleo ma półtora roku i pochodzi od hodowców WindNSatin z Ohio! Dostaliśmy ją, gdy miała około sześciu miesięcy i od tamtej pory mieszka z nami i naszym borzojem w zgodzie i szczęściu” – powiedział jej właściciel .

Clare (właścicielka psa) i Cleo mieszkają w Wisconsin. Clare powiedziała, że Cleo zawsze ją rozśmiesza i nie wygląda na taką, ale ma naprawdę głupkowate pomysły. Na Instagram ma aż 23 tysiące obserwujących.

Poniższe zdjęcia pochodzą właśnie z jej Instagrama.

Więcej informacji: Instagram | tiktok.com

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama