Pocałunek buldoga z ciekawskim manatem? Musisz to zobaczyć!

Większość ludzi uważa, że to właśnie człowiek jest najlepszym przyjacielem psa, tymczasem angielski buldog będący bohaterem filmiku właśnie znalazł swojego nowego BFF.

Pewien mężczyzna z Florydy wybrał się ze swoim psem Frappem na spływ kajakowy. W trakcie wycieczki ciekawski manat podpłynął do ich statku.
Mężczyzna początkowo obawiał się, że zwierzak przewróci ich małą łódkę, jednak potem przekonał się, że jego strach był bezpodstawny. Towarzyszący mops w porównaniu do swojego opiekuna, od początku zachwycony przybyszem. Na filmie widać, jak zwierzaki niepewnie coraz bardziej zbliżają się do siebie , aż w końcu dotykają się nosami, zamykając lukę pomiędzy ich bardzo różnymi światami.

Być może nigdy nie dowiemy się, czy Frapp i jego wodny przyjaciel kiedykolwiek po nagraniu filmu się spotkali, ale wiemy jedno- video zdobyło miliony ludzkich serc.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama