Zwierzęta, które przeszły widoczną zmianę. Zobacz ich KIEDYŚ i TERAZ (30 zdjęć)

Ta wspaniała seria zdjęć zawiera przemiany zwierząt. Możemy zobaczyć trzy odsłony tych zmian.

Pierwsza zmiana to oczywiście widoczne na pierwszy rzut oka dorastanie. Zdjęcia, gdzie pies był malutkim szczeniakiem, a później jest dojrzałym psem rozczulają i wzruszają.

Druga odsłona, to tak naprawdę modne ostatnio „przed i po” adopcji zwierzaka. Bardzo się cieszymy, że ratowanie zwierząt zyskuje na popularności, chociażby przez takie akcje, kiedy ludzie pokazują jak zmieniły się fizycznie i psychicznie ich nowi domownicy.

Trzecia zmiana to pokazanie zwierzęcia dorosłego, a później w podeszłym wieku. Jesień życia, ma swoje prawa. Zwierzęta są dużo spokojniejsze i mają (w większości) dużą tolerancję do otoczenia. Ich wspaniała siwa sierść pokazuje, że młodość już minęła, co oczywiście nie znaczy, że najlepsze lata mają za sobą. Często starsze zwierzęta, które zostają adoptowane ze schronisk, odżywają, potrafią dzielić nas niesamowitą miłością i sprawić, że każdy dzień jest piękniejszy.

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z internetowego wyzwania #ThenAndNowChallenge. To tag, którym są oznaczone na Facebooku przedstawiają „teraz i kiedyś” czworonożnych przyjaciół autorów fotografii.

Zdjęcia: Facebook #ThenAndNowChallenge

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama