Oczekiwania vs. Rzeczywistość. Idealne zdjęcia ze zwierzętami kontra to, co działo się chwilę później

„Instagram kontra rzeczywistość” to nowe internetowe wyzwanie, gdzie użytkownicy dzielą się zdjęciami zza kulis ich „doskonałych” sesji zdjęciowych.

Zajrzyj za kulisy „doskonałych” zdjęć na Instagramie i „idealnych” sesji zdjęciowych, a zobaczysz świat pełen zabawnych błędów, niekontrolowanego śmiechu i dziwacznego chaosu. To jest właśnie normalny świat i cieszymy się, że ludzie dzielą się tymi zdjęciami. Życie nie zawsze jest kolorowe, a wręcz przeciwnie. To, co udało nam się uchwycić i wrzucić na Instagram czy inny portal społecznościowy to często jedno zdjęcie na 100 innych, które wyszło idealnie.

Wyzwanie ma charakter ogólny. Nie tylko zwierzęta są jego tematem, ale poniżej wybraliśmy dla Was jedne z najlepszych zdjęć oznaczone hashtagiem #instagramvsreality, na których są zwierzęta. W sumie internauci wrzucili ponad 167 000 postów z tym podpisem. Ze zwierzętami jest tylko część, ale pamiętajmy, że mogą być one jeszcze bardziej zabawne. Nie każdy zwierzak lubi pozować i współpracować w czasie zdjęć, co wypada tym bardziej śmiesznie.

Niektóre gwiazdy dołączają do akcji i decydują się pokazać swoje zdjęcia z profesjonalnych sesji, które również nie są idealne, bez żadnej zewnętrznej presji. Tego rodzaju szczerość jest nie tylko zadziwiająca, ale także krzepiąca.

Gwiazdy, celebryci, osoby wpływowe i modelki muszą każdego dnia poruszać się po cienkiej linii w mediach społecznościowych. Z jednej strony chcą pokazać swoją najlepszą możliwą, najbardziej estetyczną stronę. Z drugiej strony chcą, aby świat widział ich takimi, jakimi są, a nie ich poprawioną, ulepszoną wersję. Bycie równocześnie idealnym i autentycznym nie jest możliwe. Cieszymy się, że taki trend propagują osoby sławne.

Świat jest piękniejszy, kiedy możemy zobaczyć, jak naprawdę wygląda. Zachęcamy do brania udziału w tym wyzwaniu, jest naprawdę niesamowite.

Zdjęcia: Internet

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama