Wizerunki psów, które coś przeskrobały (40 fotek)

Wyzwanie „Guilty Dog” to kolejna internetowa zabawa, która polega na pokazaniu psa, który coś przeskrobał. Robią one wtedy charakterystyczne smutne miny.

Jak wygląda pies, który przyznaje się do winy? Podejrzana cisza, obniżona głowa, smutne oczy, mocno przyciśnięty ogon do ciała i położone uszy. Nawet jeśli jeszcze nie widzisz, że delikwent coś przeskrobał, to na pewno zaraz zobaczysz!

Aby upamiętnić ten irytujący, ale równocześnie słodki moment powstało wyzwanie #guiltydogchallenge. Został wymyślony przez grupę na Facebooku „Dogspotting Society”. Oczywiście pomysł obiegł cały Internet, i dzięki temu możemy Ci pokazać mnóstwo zdjęć piesków, które czują się winne.

Poniżej możesz zobaczyć fotki przewinień i przestępców, którzy dokonali strasznych zbrodni, takich jak: zjedzenie pizzy, obgryzienie ciasta, ładowarki do telefonu, rolek papieru toaletowego, poduszek itd.

Ciężko się złościć na te cudne oczka „kota ze Shreka”.

Zdjęcia: Internet

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama