30 zdjęć osób, które naprawdę nie chciały i nie godziły się na psa. Zobaczcie jak to się skończyło!

Czasami bywa tak, że któryś z domowników sprzeciwia się posiadaniu zwierzęcia w domu. My miłośnicy zwierząt, nie dajemy wtedy za wygraną: tłumaczymy, prosimy, grozimy, płaczemy ;). Na całe szczęście, kiedy w końcu się uda osiągnąć cel i mamy nowego domownika, to często okazuje się, że osoba, która tak bardzo tego zwierzęcia nie chciała, wręcz się w nim zakochuje.

Argumenty przeciwników posiadania zwierząt w domu to: brak czasu, brak ogrodu, zbyt dużo zajęć domowników, nieznajomość tematu, lub po prostu „nie”.

Na początku to bardzo częste. Wątpliwości najczęściej zostają rozmyte, kiedy stworzonko pojawia się w domu. Później zupełnie nieoczekiwanie zostają najlepszymi przyjaciółmi pod słońcem.

Internetowe wyzwanie oznaczone hashtagiem #didntwantadogchallenge na Facebooku, dostarczyło wiele zdjęć osób, z taką właśnie historią.

Samo to może przekonać niedowiarków, którzy w tym momencie zapierają się przed posiadaniem zwierzaka.

Zdjęcia: Facebookowa grupa „Dogspotting Society”

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama