Chomik uciekł z więzienia! Zobacz wciągający film, który ma już 55 milionów wyświetleń!

Film przedstawiający chomika, który uciekł z więzienia to absolutny hit. Właściciel tego zwierzątka stworzył labirynt, który wygląda, jak więzienie. Po drodze są niegroźne, ale spektakularne pułapki. Chomiczek dzielnie je pokonuje próbując wydostać się na zewnątrz. My obserwujemy go, jak w reality show.

Chomik to gryzoń, który wygrywa jako zwierzątko domowe. Jest malutki, puszty i słodki. Czy wiedziałeś jednak, że jest super inteligentny i nazywa się go mistrzem ucieczki? Jeśli już miałeś w domu takie zwierzątko, to najprawdopodobniej nie raz zwiał Ci z klatki czy akwarium. Teraz możesz zobaczyć, jak sprytnie pokonuje przeszkody, aby wydostać się z chomiczego więzienia.

„Mister Hamster” (Pan Chomik) to kanał na YouTube, na którym można zobaczy wymyślne labirynty dla tych stworzonek. Twórca filmów zadbał o efekty dźwiękowe i dramaturgię. Mimo, że wideo jest dość długie, jak na YouTube, bo ma ponad 5 minut, to jest tak wciągające, że z chęcią ogląda się je do końca, obserwując przygody chomika i czekając na jego powrót na wolność.

Na końcu czeka na niego wspaniała nagroda, czyli pyszne jedzonko. Nasz ulubiony film ma obecnie 55,5 mln wyświetleń.

Film pochodzi z Youtube, z kanału Mister Hamster.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama