Poznaj wspaniałą historię psiaka, który urodził się z sześcioma nogami!

W Nowym Roku pragnę Wam przedstawić labradora, który miał ogromne szczęście. Psa o sześciu nogach uratowała rodzina, która teraz bez niego nie wyobraża sobie życia.

Szczególna relacja połączyła psiaka z 15-letnim Lukiem Salmonem. Chłopiec cierpi na zaawansowaną łuszczycę, przez co rówieśnicy go zastraszają i wyśmiewają.
„Doskonale rozumiem się z moim psiakiem, oboje jesteśmy nieco inni i to chyba właśnie to sprawia, że darzymy się taką sympatią. ” wyznał Luke.
Ponieważ szczeniak urodził się z dwiema dodatkowymi przednimi nogami, utrudniającymi mu chód, psiak aby móc się poruszać przeskakuje na tylne nogi jak kangur, stąd jego niesztampowe imię Roo (od angielskiego słówka kangaroo).

Zwierzak został kupiony przez rodzinę Salmonów od hodowców w Essex, dwa tygodnie po tym jak Luke zauważył szczeniaka w sieci.
„To była miłość od pierwszego wejrzenia dla Luke’a i Roo. Od tego momentu są prawdziwie nierozłączni. Luke bardzo opiekuje się swoim szczeniakiem, a nawet śpią w jednym łóżku” przyznała żartobliwie matka chłopca. „Po konsultacji z weterynarzem wiemy, że nogi nie sprawiają mu bólu i łatwo zauważyć, jak bardzo jest pełny życia i nieokrzesanej szczenięcej energii” dodała na koniec.

foto: SWNS

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama