26 wysokiej jakości zdjęć psów z językiem na wierzchu. Są boskie!

Ann O’Neill jest zawodową fotografką psów w Teksasie. Dzisiaj prezentujemy jej galerię zdjęć z psami, które pokazują język. Wszystkie są zabawne i słodkie.

Specjalizacją fotografki są właśnie portrety psów. Robi je w profesjonalnym studio. Jej prace charakteryzuje bardzo wysoka jakość i uchwycenie wdzięku i piękna danej rasy. Czasami jednak przypadkowo łapie kadr, który jest nawet bardziej urzekający od klasycznego dostojnego portretu. Zdjęcia psów z językiem na wierchu stały się bardzo popularne w mediach społecznościowych.

Mówi się, że wystawianie języka jest niegrzeczne. Jednak nie dotyczy to czworonogów, które z różowym językiem wyglądają słodko i komicznie. Zbiór zdjęć zawiera te, kiedy psiaki się oblizują, kiedy wypadł im z pod fafla lub go przygryzły, nawet tego nie zauważając. Zobacz galerię i wybierz swoją ulubioną fotkę psa z językiem na wierzchu.

Więcej informacji: greenpawsphotography.com

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Pies który został burmistrzem

Poznajcie psa o imieniu Parker the Snow Dog, który w oficjalnych wyborach został burmistrzem górskiego miasteczka Georgetown. [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama