40 najśmieszniejszych ujęć zwierząt w konkursie „Mars Petcare Comedy Pet Photo Awards 2020”

Zwycięzcy Mars Petcare Comedy Pet Photo Awards 2020 już są! Pod tym artykułem zobaczysz zdjęcia najśmieszniejszy zwierzaków, które w tym roku udało się uchwycić fotografom.

Główna nagroda Fotografa Roku 2020 trafiła do Elke Vogelsang z Niemiec, której zdjęcie psa Noodles (którego jest właścicielką) „Guard Dog on Duty” okazało się najlepsze. Imię jej psa to po prostu „Makaron”, a tytuł zdjęcia to „Pies stróżujący na służbie”. Zwycięska fotka jest umieszczona jako pierwsza pod artykułem.

Zdjęcia autorstwa Elke w mgnieniu oka zdobyło uznanie sędziów. Właścicielka jest bardzo szczęśliwa, że mogła przyczynić się do uśmiechów na twarzach odbiorców tego konkursu. „Wspaniale jest być kojarzonym z czymś, co uszczęśliwia ludzi. Ten pies zdecydowanie poprawia nastrój. Z radością dzielę się ze światem jego zabawnym, wspaniałym pyszczkiem”- powiedziała Elke, która również zdobyła nagrodę Dog Category (kategoria: Psy).

Coroczny konkurs jest zorganizowany i sponsorowany przez Mars Petcare, który zbiera fundusze na organizację charytatywną Blue Cross i zwiększa świadomość na temat bezdomnych zwierząt domowych w Wielkiej Brytanii. Nie chodzi więc tylko o śmiech, ale także ta akcja ma uświadamiać ludzi i popularyzować adopcję.

Więcej informacji: ComedyPetPhoto.com | Mars.com | BlueCross.org.uk

Zdjęcia konkursowe:

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama