TikTok nie przestaje zadziwiać. Zobacz 17 rysunków, które powstały dzięki szalonemu filtrowi z młodzieżowej aplikacji

17 zabawnych ilustracji kotów i psów, które możesz zobaczyć poniżej powstały dzięki nowemu filtrowi z TikToka. To Time Warp Scan, czyli skaner, który w czasie rzeczywistym łapie to co widzimy (to na co wskazujemy telefonem). Zwierzęta podczas skanowania oczywiście się ruszają i efekty skanowania są naprawdę niesamowite.

Jeden z użytkowników TikToka „kittishdraws” postanowił wyciągnąć ze skanów to co najlepsze i narysować kontury śmiesznych min zwierząt z fotografii.

Na TikTok’u można znaleźć mnóstwo dziwnych wyzwań, w większości tanecznych lub śmiesznych. Modne są głównie wśród pokolenia Z. Jednak te rysunki spodobają się absolutnie każdemu!

Time Warp Scan to pierwszy tego typu filtr, który działa poprzez zatrzymanie obrazu na ekranie, gdy niebieska linia przesuwa się w dół lub w poprzek ekranu. Najśmieszniejsze efekty osiąga się skanując w ten sposób ruchomy obiekt.

Zobacz najlepsze rysunki, które powstały na podstawie zeskanowanych zwierząt domowych.

Zdjęcia: Internet
Rysunki: kittishdraws

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama