Gra o psach – Petsbury

Współczesny hit internetowych gier, idealny dla miłośników czworonożnych przyjaciół ludzi. Okazuje się, że Petsbury potrafi zmieniać życie psów w prawdziwy sposób. Sprawdź jak!

Głównym zadaniem w popularnej grze dla wielbicieli psów jest wcielenie się w postać kierownika schroniska. Przytulisko to zlokalizowane jest w mieście o nazwie Petsbury, w którym każdy chętny może zająć się wolontariatem na rzecz porzuconych i bezpańskich zwierząt.

PETSBURY – O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

Gra rozpoczyna się w momencie, gdy graczowi przekazane zostaje ranczo w spadku. Według woli zmarłego dziadka ma zamienić się ono w miejsce, w którym każdy czworonóg otrzyma należytą pomoc i opiekę. W związku z tym powstaje schronisko dla bezpańskich psów, kotów, a nawet dzikich zwierząt. Czworonogi są w tym miejscu leczone, karmione, a co najważniejsze, gracz szuka im nowego domu.

Cała ta wirtualna gra jest najnowszą aplikacją przeznaczoną dla urządzeń mobilnych posiadających system iOS wraz z Androidem. Twórcą tej rozrywki jest znana firma „Garmory”, która na swym koncie ma między innymi interaktywną grę graficzną Margonem MMORPG. Co więcej, Petsbury to nie tylko symulacja przytuliska dla zwierząt, w której można opiekować się zwierzętami będącymi w potrzebie. To również innowacyjny system udzielania pomocy zwierzętom w prawdziwej rzeczywistości.

WYJĄTKOWOŚĆ PETSBURY.

Najważniejszym zadaniem tejże aplikacji jest nie tylko zapewnienie chętnym pewnego rodzaju rozrywki. To również wspaniała możliwość ofiarowania niewielkich datków na rzecz istniejących schronisk, fundacji czy też organizacji zwierzęcych. Należy wiedzieć, że część dochodu przekazywana jest, między innymi Fundacji Karmimy Psiaki z Krakowa. Pod jej pieczą znajduje się aż 16 przytulisk z całej Polski. Co więcej, organizacja ta pomogła już 800 psom znaleźć nowy dom pełen miłości.

Reklama

Grając w Petsbury należy przede wszystkim pomagać bezpańskim zwierzętom. Ważne jest wyszukiwanie im nowych, odpowiedzialnych opiekunów. W pierwszym momencie trzeba wybrać swojego jedynego pupila, który będzie ogromnym wsparciem gracza w trakcie całej rozgrywki. Dobrze jest stopniowo powiększać swoje schronisko, dzięki czemu można przyjmować pod swój dach coraz więcej zwierząt będących w potrzebie. Rozbudowa przytuliska, czyli stawianie nowych pomieszczeń możliwa jest w momencie, gdy gracz zbiera złoto oraz materiały budowlane. Tylko w taki sposób przebudowa schroniska jest możliwe.

Aplikacja ta ma na celu nauczyć młodsze pokolenie właściwych zachowań względem czworonożnych przyjaciół. Uczy ona empatii czy chociażby udzielania bezinteresownej pomocy. Dodatkowym, a równocześnie dużym atutem tej gry o psach i kotach jest uwrażliwienie gracza na los bezpańskich zwierząt. Gra w schronisko dla porzuconych czworonogów jest nie tylko wspaniałą rozrywką umilającą wolny czas, lecz również fantastycznym sposobem udzielania pomocy w prawdziwy sposób.

Reklama

DLACZEGO GRA O OPIEKOWANIU SIĘ ZWIERZĘTAMI JEST ATRAKCYJNA?

W trakcie rozgrywki można wcielić się w postać, której głównym celem jest opieka nad psami, kotami (nawet dzikimi kotami), jak również innymi czworonogami. Gracz może zwierzęta głaskać, karmić, bawić się z nimi, jak również leczyć je i dbać o ich zdrowie. Co więcej, w ciągu tej całej wspaniałej przygody towarzyszy zawodnikowi pupil, którego wygląd w całości można w sposób indywidualny dostosować do własnych upodobań. W aplikacji pojawiają się różnorodne czworonogi między innymi psy, koty, chomiki czy króliki. Okazuje się, że kolejne aktualizacje sprawiają, że gra się rozwija i ukazują się nowe zwierzęta na przykład świnki morskie. W trakcie rozgrywki gracz może sadzić rośliny, z których później jest w stanie wytworzyć swoje własne leki dla zwierząt. Możliwa jest także produkcja przedmiotów potrzebnych do późniejszych treningów psów lub kotów. Gracz ma również możliwość zakupów karmy dla zwierząt, a nawet potrzebnych im zabawek. Przytulisko może być wciąż udoskonalane, rozbudowywane i zmienianie, dzięki czemu gracz ma więcej miejsca do przygarniania zwierząt w potrzebie. To wirtualne schronisko ma wiele wspaniałych i bardzo atrakcyjnych ozdób umożliwiających stworzenie pięknego wnętrza. Dodatkowo pojawiają się mini gry, które pozwalają zdobyć potrzebne złoto, kryształy i materiały budowlane. Aplikacja ma wiele poziomów, wciąż się zmienia i rozwija.

GDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ GRĘ PETSBURY?

Aplikacja Petsbury jest przede wszystkim dostępna na urządzenia mobilne. Najważniejszym warunkiem w tym wypadku jest posiadanie systemu iOS i Androida. Mimo że wciąż ta symulacja schroniska jest w fazie rozwoju, to ma ona już wielu miłośników. Za pośrednictwem Google Play Store, każdy zainteresowany jest w stanie ją pobrać, a tym samym zainstalować na swoim telefonie.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Malwina Ciździel

Biolog z wykształcenia, pasjonatka zwierząt, miłośniczka przyrody, właścicielka wesołego kundelka - Bułki. "Pamięć długotrwała u świń" to temat jej pracy magisterskiej - zaskakująca przygoda życia. Interesuje ją głównie behawior, dobrostan zwierząt oraz ich mowa ciała. Aktualnie planuje zamieszkać na polskiej wsi.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama