Pies który gra w „kółko i krzyżyk” z właścicielką. Poznaj Percego

Pies który gra z kółko i krzyżyk ze właścicielką, staje się powoli hitem Internetu. Zaczynają go kochać ludzie na wszystkich kontynentach, dzięki jego słodkiemu pyszczkowi i zabawnej grze w kółko i krzyżyk. Poznajcie Percy.

Percy, który pochodzi z Toronto na co dzień jest grzecznym przyjacielem swojej właścicielki Sarah Shapiro-Ward, która w wolnych chwilach spędza z nim czas między innymi na specyficznej zabawie.

Niedawno na oficjalnym profilu pieska na Instagramie o dźwięcznej nazwie @prancing_percy jego właścicielka umieściła film na którym pokazuje jak gra w szachy ze swoim pupilem. Piesek bierze z rozsypanych żetonów, swoją mordką jeden z nich w próbuje go wrzucić w określone pole na tablicy służącej do gry w „kółko i krzyżyk”.

Właścicielka gdy mówi do czworonoga „Twoja kolej”, wydaje mu komendę do tego, żeby piesek poszukał żetonu i spróbował wrzucić go w stojącą przed nim konstrukcję. Gdy mu się uda podnieść i rzucić żeton, zostaje nagrodzony słowami „dobry chłopak”. Sarah dodaje po chwili „Dobra robota. Świetnie wykonana! Niezły ruch kolego”.

Percy mimo szczerych chęci, zwykle ma słabą strategię i nie wygrywa gry z Sarah. Mimo, że chętnie bawi się i gra ze swoją właścicielką w grę, to jednak jego ruchu nie są przemyślane i jest w nich czysty przypadek. Jednak widok psa grającego w kółko i krzyżyk ze swoją właścicielką, jest przesłodki i zabawny. Szczególnie gdy bohaterem filmiku jest tak piękny piesek jak Percy. Fani pieska piszą w komentarzach „Genialna partyjka”, „Gdy myślisz, że nic Cię już nie zaskoczy i nagle widzisz coś takiego”, pokazując sympatię do pieska. Inni wprost chcą również pobawić się z pieskiem pisząc „Można się z wami zmierzyć?”. Nie wiemy, czy Percy odpowie na zaczepki, ale szczerze kibicujemy mu i życzymy jak najwięcej zabawy ze swoją właścicielką i wygranych z kultową grę.

Właścicielka pieska jest treserem psów i uczy w swojej Akademii inne psy tego, jak być między innymi odpowiedzialnych, grzecznymi czworonogami. Percy, między innymi uczy się pod okiem swojej Pani iście cyrkowych sztuczek, jak np. przechodzenie między nogami i obroty wokół nogi swojej właścicielki, gdy ta stoi na jednej nodze. Ciekawym zastosowaniem umiejętności czworonoga jest nauczenie go przynoszenia odpowiedniej rzeczy z szuflady, którą może sam otwierać. Jest to idealny pomysł, dla osób, które mają np. problemy z chodzeniem. Dzięki odpowiedniej tresurze ich pies podobnie jak Percy, mógłby przynosić im leki, lub inne ważne rzeczy. Zresztą sprawdźcie sami umiejętności Percego na jego osobistym profilu na Istagramie:

Reklama

Źródło: prancing_percy

Zapisz się na newsletter!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama