Niesamowite 12 zdjęć. Na 1 fotografii jest ten sam pies jako szczeniak i jako dorosły pies

Jeden z profesjonalnych fotografów podzielił się tą niesamowitą galerią zdjęć. Od 12 lat fotografuje zwierzęta i przez jego studio przewinęło się ponad 15 000 stworzeń.

Wiele właścicieli psów robi im piękne zdjęcia podczas trwania ich całego życia. Dzięki nim artysta wpadł na pomysł, aby zrobić zestawienia psiaków sfotografowanych jako szczenięta i jako dorosłe psy.

Seria „Duże i małe” wzbudziła zachwyt w mediach społecznościowych. Zdjęcia typu: przed i po, są bardzo popularne. Mało jest jednak fotografii wysokiej jakości, a zestawień na jednym zdjęciu nie ma w ogóle.

Artysta zachęca do fotografowania swoich pupili w studio. Zdjęcia są naprawdę piękne, a nasze zwierzęta niestety żyją dużo krócej od nas i warto mieć pamiątki z każdej chwili ich życia.

Więcej informacji: houndstoothstudio.com.au

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Pies który został burmistrzem

Poznajcie psa o imieniu Parker the Snow Dog, który w oficjalnych wyborach został burmistrzem górskiego miasteczka Georgetown. [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama