Mężczyzna złamał nogę i jego pies również zaczął kuleć. Okazało się, że tylko naśladuje właściciela! (film)

Pies Bill z Londynu jest wyjątkowo empatyczny i bardzo kocha swojego właściciela. Naśladuje utykanie swojego rannego pana ze współczucia.

Russell Jones udostępnił na Facebooku pocieszający, ale przezabawny film, na którym piesek naśladuje jego zachowanie podczas spaceru obok niego. W ciągu zaledwie kilku dni otrzymał ponad 11 tysięcy polubień i 26 tysięcy udostępnień.

W pierwszej chwili Russell był przerażony i udał się z psem do weterynarza, gdzie na badania i prześwietlenia wydał ponad 1200 zł. Po wszystkim okazało się, że pies jest całkowicie zdrowy.

Według Cesar’s Way: „Istnieje wiele różnych stworzeń, które naśladują innych w ramach własnego gatunku. Ludzie naśladują innych ludzi. Ptaki naśladują inne ptaki. Naczelne inne niż ludzie, takie jak małpy i małpy człekokształtne, naśladują innych w swojej grupie. Ale psy nie tylko naśladują inne psy – kopiują również to, co robimy. Jeszcze bardziej szalone jest to, że robią to nawet wtedy, gdy imitacja nie przynosi im korzyści ”- wyjaśnia Cesar’s Way na swojej stronie internetowej.

Zdjęcia i film: Russell Jones

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama