Gigant na czterech łapach.

Gdyby Larry był człowiekiem, to na pewno grałby z powodzeniem w koszykówkę. To dlatego, że posiada ponadprzeciętne wymiary. Gdy wychodzi ze swoją właścicielką na spacer, to przykuwa uwagę niczym gwiazda NBI.

Ten wspaniały okaz doga niemieckiego zyskuje coraz większą popularność na mediach społecznościowych. Ludzie z zachwytem i zdziwieniem podziwiają profil tego giganta. Larry ma ponad 2,5 roku. „

Chodź ze mną i ciesz się, oglądając moje przygody. Obserwuj, jak rosnę” – takich haseł używają jego właściciele aby go należycie zareklamować. Praca przynosi pożądane efekty, gdyż coraz to bardziej poszerza się grono obserwujących. Każdego dnia 42 tys. internautów czeka na kolejne wpisy o Larrym. Jego zdjęcia są szeroko komentowane. Co charakterystyczne komplementom nie ma końca.

Żródło:www.wprost.pl

Dogi niemieckie są przyjaznymi zwierzętami. Charakteryzuje je wysokie przywiązanie do swoich właścicieli.Bardzo lubią obcować z dziećmi i chętnie się z nimi bawić. Cechą charakterystyczną tej rasy jest wysoka cierpliwość. Zwierzęta te, często nie odpowiadają na zaczepki innych mniejszych psów. Są w stanie tolerować nawet koty, ale ważnym jest aby tak się stało muszą być od najmłodszych lat przyuczane do ich obecności. Pies ten nie pobiegnie, za byle każdym, kto da mu kawałek kiełbasy. Dogi te są zwierzętami bardzo nieufnymi w stosunku do nieznajomych.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama