Psy, które siedzą sobie spokojnie na hubie, na drzewie! Zobacz zdjęcia

Psy stojące na grzybach to nowy trend w Internecie. Nie mówimy oczywiście o zwykłych grzybach, bo takie psa by nie utrzymały. Chodzi o huby przyczepione do drzew, i to te dużych rozmiarów.

Psy pozujące z wdziękiem na „półce” z huby zalały media społecznościowe. W szczególności robią szał na Instagramie i Twitterze. Poniżej możesz zobaczyć sporą galerię najlepszych fotek.

Jeden z użytkowników Twittera @lofidrew udostępnił zdjęcia swoich małych psów stojących na grzybach z podpisem: „Przedstawiam wam, psy na grzybach”. Jeden taki post, zamieszczony 14 listopada, stał się wirusowy i ma obecnie 328,6 tys. polubień, 55,6 tys. retweetów i tysiące komentarzy. Gdyby zebrać wszystkie reakcje pod postami „czworonogów grzybiarzy” mogłoby się okazać, że to temat bardziej popularny niż najnowsze operacje plastyczne celebrytów.

Ze zdjęć powstają memy i żarty odnoszące się to grzybów halucynogennych, gąsienicy z „Alicji w krainie czarów” i wielu innych.

Wielu szalonych użytkowników Instagrama wyruszyło do pobliskich lasów po modną fotkę, modląc się w duchu żeby ich pies zmieścił się na znalezionej hubie.

Zobacz to istne szaleństwo!

Zdjęcia: Internet

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama