30 zdjęć psów, które przypominają kogoś lub coś innego np. szczotkę lub sławnego aktora

Kochamy internetowe wyzwania, które polegają na tym, że wymyślany jest hashtag z motywem przewodnim, a następnie do niego ludzi wrzucają zdjęcia swoich zwierzaków. Tym razem jest to #LookAlikeChallenge czyli „zwierzę, które wygląda jak”. Mamy dla Was najlepsze zdjęcia z tego wyzwania.

Tym razem można się naprawdę uśmiać. Na przesłanych zdjęciach możemy zobaczyć psa, który wygląda jak mop, innego jak foczka, kilka, które wyglądają jak sławni aktorzy i celebryci, a część z nich przypominają sławne internetowe memy.

Grupa na Facebooku „The Dogspotting Society” rozpoczęła ten wspaniały challenge #LookAlikeChallenge, do którego dołączyło już 4400 użytkowników. Dołącza do nich coraz więcej ludzi, a wyzwania i odpowiedzi na nie są coraz bardziej szalone i śmieszne. Poprzednie wyzwania to: #SmilingDogChallenge, #GuiltyDogChallenge i # DidntWantADogchallenge.

Zdjęcia: Facebook (Dogspotting Society)

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama