50 ogromnych dogów niemieckich, które nie zdają sobie sprawy, jak są duże!

Dogi niemieckie to wyjątkowo duże psy. Większość z nich totalnie nie zdaje sobie z tego sprawy, przez co czasami może stworzyć się z tego sytuacja zabawna, ale i niebezpieczna. Dlatego pamiętajmy, że z małego szczeniaka wyrośnie duży pies i już za młodu trzeba go odpowiednio wychować. Poniżej możesz zobaczyć galerię dogów.

Dog niemiecki może ważyć aż 79 kilogramów i mierzyć 81 centymetrów wzrostu. Sama postura takiego psa powinna wzbudzać respekt. Jednak wygląd dogów nie działa szczególnie odstraszająco przez ich cudne pyski. Rasa jednak powinna być specjalnie prowadzona. Zarówno pod względem wychowania i pracy psychicznej, jak i specjalnych karm dla bardzo dużych psów.

Bill Lambert, szef zajmujący się zdrowiem psów w Związku Kynologicznym, powiedział , że ​​każdy pies potrzebuje regularnych ćwiczeń, a większe psy zwykle potrzebują więcej. Według Lamberta dogi niemieckie potrzebują więcej niż 2 godziny ćwiczeń dziennie.

Zdjęcia: Internet

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama