Pies grający w Yengę? Musisz zobaczyć to nagranie!

Czy mieliście kiedyś okazję podziwiać rozgrywki w wykonaniu owczarka niemieckiego? Pragnę przedstawić Wam czteroletniego psiaka, który uwielbia gry familijne. Anya -bo tak właśnie nazywa się ten zapalony gracz- chętnie spędza czas ze swoimi właścicielami Johnem i Lori Knoble. Rodzina szczególnie upodobała sobie grę Yenga oraz kółko i krzyżyk, ponieważ Anya jest w nich wyjątkowo wyspecjalizowana.

„Anya mieszka u nas odkąd skończyła 12 tygodni, ale od tej pory nie przestaje nas zadziwiać. Od początku była niesamowicie pomocnym i mądrym zwierzakiem. Niejednokrotnie pomagała Nam zdejmować ubrania z suszarki, czy przynosiła Nam pilot od TV” wyznała żartobliwie opiekunka psiaka.

Pewnego dnia, podczas kwarantanny na początku kwietnia, para szukała sposobu na zabawę. W ruch poszła Jenga i wieże z drewnianych klocków.

„Anya była gotowa do gry, bez żadnego treningu, a i tak radziła sobie lepiej niż my. Chwilę wcześniej naszej grze bacznie się przyglądała i wygląda na to, że z obserwacji bardzo dużo potrafiła wyciągnąć” dodał na koniec John.

Czy wasi pupile też posiadają takie niespotykane zdolności? 🙂

Podzielcie się tym w komentarzach!

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama