Galeria zdjęć zwierząt ze swoimi ulubionymi zabawkami

Psy i koty, podobnie jak dzieci mają swoje ulubione zabawki. Również podobnie nie chcą się z nimi rozstać. Zobacz galerię zdjęć zwierzaków, ze swoimi ulubionymi maskotkami.

Najzabawniejsze fotki przedstawiają pluszaki, które są tematycznie dopasowane do naszego pupila np. kot, który przytula wielką rybę wygląda komicznie. Jeśli chodzi o koty, to ich ulubionymi zabawkami są często myszki, grzechotki i wszystko co ma piórka! Psy z kolei najczęściej wybierają piłki i przytulanki, które można rozgryźć.

Bywa tak, że zwierzak wychodzi na spacer ze swoją ulubioną zabawką. Może być o nią zazdrosny lub przesadnie jej pilnować. Wszelkie niepokojące próby obrony maskotek, powinniśmy konsultować z weterynarzem lub behawiorystą.

Jeśli jednak wszystko jest w porządku, a nasz zwierzak uparł się na spędzanie czasu ze swoją zabawkę to zróbmy mu fotkę i dołączmy do tej szalonej galerii.

Zdjęcia: Internet

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama