Galeria 47 zdjęć pod tytułem:„Co jest nie tak z Twoim psem?”

„Co jest nie tak z twoim psem?” to główne pytanie, które nasuwa się po przejrzeniu tej zabawnej galerii. W Polsce na różnych grupach ze śmiesznymi zdjęciami psów zapytamy: „Co ten pies?”. Chodzi dokładnie o to, że tak naprawdę nie wiadomo, co te psy wyprawiają.

Jest podejrzenie, że te dziwne i zabawne rzeczy, które psy wyczyniają na poniższych fotografiach to wynik zmęczenia po całym dniu chronienia domu przez obcymi, szczekaniem na listonosza czy ganiania za piłką. Męczy również merdanie ogonkiem, robienie błagalnych min i sępienie jedzenia czy zapewnianie rozrywki swojemu właścicielowi. Taka całodzienna praca naprawdę może wyczerpać siły, a wtedy pies robi jedną z tych dziwnych rzeczy.

Nowe wyzwanie #WhatsWrongWithYourDog wrzucone na subreddit zapewnia nam dużo śmiechu i rozrywki. Sam zobacz „co jest nie tak z tymi psami”.

Zdjęcia: Internet

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama