Te zwierzęta są wykonane z papieru, a wyglądają jak żywe! (34 zdjęcia)

Kiedy pierwszy raz spojrzysz na te zdjęcia, to nawet nie zauważysz, że stworzone na nich zwierzaki są z papieru! Artystka używa specjalnej, unikalnej techniki, aby wyglądały, jak żywe.

Tina Kraus tworzy od dawna. Uwielbia używać nietuzinkowych materiałów i inspirować się przyrodą. Na jej stronie internetowej https://www.faltmanufaktur.com/ możesz zobaczyć więcej zdjęć jej niezwykłych dzieł. Oprócz zwierząt wykonuje też niezwykłe kwiaty, ale nasze serca podbija zdecydowania fauna, w szczególności przepiękny Axolotl ze zdjęcia głównego.

Artystka jest zawodową ilustratorką z Niemiec. W 2017 roku zaczęła tworzyć kwiaty i rośliny z bibuły. Później powstały pierwsze owady – modliszka i patyczak. Od tamtej pory udoskonala swoje techniki, aby dodać więcej szczegółów i nadać stworzonkom bardziej realistyczny wygląd. Według nas wychodzi jej to idealnie.

Zdjęcia: Tina Kraus
Więcej informacji: faltmanufaktur.com

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama