Ta dziewczyna codziennie rano była zmęczona. Okazało się, że jej kot przez pół nocy ją szturcha! (filmik)

Dobry sen to sekret zdrowia i urody. Kiedy jednak nie możemy się wyspać często winimy temperaturę, wilgoć, fazę księżyca, stres, późne jedzenie, jasne światło z komputera lub smartfona. A może przyczyna jest zupełnie inna? Może ma w tym udział nasz zwierzak?

Pewna dziewczyna, która również od dłuższego czasu miała ciężko noce, postanowiła zbadać ten temat. Okazało się, że winowajcą jest jej kot, który potrafi szturchać ją przez 4h w ciągu nocy. Nic dziwnego, że nie mogła zapaść w głęboki sen!

Użytkowniczka TikTok’a @susieandmollie nakręciła film, który ukazuje jej kota, imieniem Ginger, który zaczepia ją w ciągu nocy prze całe 4 godziny. Nocna kamera wszystko nagrała, a dziewczyna złożyła wideo i wrzuciła do Internetu.

Jeśli Ty też czujesz się zmęczony rano, to oglądnij ten filmik i zastanów się czy Twoi pupile przypadkiem nie mają czegoś wspólnego z Ginger.

Link do filmiku:
https://www.tiktok.com/@susieandmollie/video/6899848888950213890?referer_url=https%3A%2F%2Fwww.boredpanda.com%2F&referer_video_id=6899848888950213890

Screeny z filmu na TikTok’u: @susieandmollie

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama