Cocker Spaniel Angielski u rodziny królewskiej. Kate i William mają słabość do tej rasy

Para królewska czyli William i Kate do listopada zeszłego roku byli właścicielami psa Lupo. Był czarnym cocker spanielem angielskim. Niestety ze względu na wiek, odszedł za tęczowy most.

Kate dostała nowego szczeniaka jeszcze przed odejściem Lupo. Szczeniak oczywiście jest tej samej, ukochanej przez nią rasy. Malec już kilka miesięcy temu zamieszkał w Anmer Hall i miał być wsparciem dla starszego psa. Niestety to był już czas dla Lupo i odszedł, pozostawiając rodzinę królewską z młodszym szkrabem. Na swoim Instagramie Kate i William napisali, jak bardzo byli smutni po odejściu Lupo. Nazwali go „sercem swojej rodziny”.

Większość miłośników zwierząt (my także) twierdzi, że dom bez psa to nie jest dom. Podobne zdanie mają Kate i William. Dlatego nowy piesek, który zamieszkuje w Anmer Hall, wzbudza zainteresowanie wszystkich. Opinia publiczna nie mogła koło tej informacji przejść obojętnie, natomiast wciąż nie znamy najważniejszych szczegółów. Na razie tajemnicą jest, jakiego koloru jest piesek i jak ma na imię.

James Middleton, brat księżnej, jest miłośnikiem psów i hodowcą FCI od 2011 roku. To on obdarowuje Cambridge’ów angielskimi cocker spanielami. Fundusze za sprzedaż szczeniąt James przekazuje organizacji charytatywnej Pets As Therapy (Pies jako Terapia).

Źródło: jastrzabpost.pl

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama