Program lojalnościowy – dlaczego warto dołączyć i zbierać punkty?

Program lojalnościowy to prosty sposób na oszczędzanie i przepustka do promocji, które są niedostępne dla zwykłych klientów. Założenie karty nic nie kosztuje, a korzyści z jej posiadania jest mnóstwo. Dostęp do atrakcyjnych kuponów rabatowych i nagrody rzeczowe to dopiero początek długiej listy.

Sieci sklepów różnych kategorii i punkty gastronomiczne starają się przyciągnąć klientów na różne sposoby. Jednym z nich jest program lojalnościowy, a więc karta umożliwiająca zbieranie punktów oraz dostęp do wyjątkowych promocji. Dlatego na sklepowych półkach często można spotkać dwa warianty cen – dla zwykłych klientów i dla posiadaczy kart lojalnościowych. Oprócz takich rozwiązań istnieją programy takie jak PAYBACK, które skupiają kilkaset sklepów znanych marek i dają te i jeszcze więcej możliwości. 

Program lojalnościowy – jak to działa?

Programy lojalnościowe takie jak PAYBACK pozwalają czerpać korzyści z codziennych, rutynowych czynności, do których należą m.in. zakupy spożywcze, tankowanie paliwa czy remont mieszkania. Każda wydana złotówka w partnerskim sklepie – stacjonarnym lub internetowym – to kolejne punkty na koncie. Wśród partnerów Programu znajdują się znane i cenione sklepy online z różnych kategorii, takie jak np. Allegro, RTV Euro AGD, Decathlon czy sklep dla zwierząt  Maxi Zoo

Aby zbierać punkty i mieć dostęp do promocji, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w Programie i zamówić kartę. Jest ona dostępna w tradycyjnej wersji plastikowej, ale ma też swój cyfrowy odpowiednik w aplikacji mobilnej. Wystarczy okazać ją przed dokonaniem płatności w sklepie stacjonarnym lub wpisać dane przed zakończeniem transakcji w sklepie internetowym.

Zebrane punkty można wykorzystać na różne sposoby, np.:

Reklama
Top hotele na Lato 2024
  • obniżać wysokość rachunków za zakupy w sklepach partnerów Programu;
  • wymienić je na nagrody rzeczowe z wybranej kategorii;
  • wymienić na voucher do zrealizowania w wybranym sklepie partnerskim.

Jak efektywnie zbierać punkty i robić zakupy dla zwierzaków dzięki PAYBACK?

Aby efektywnie zbierać punkty PAYBACK, warto korzystać z kuponów rabatowych oraz aktualnych promocji. Przykładowo, przez cały październik będzie można robić zakupy dla zwierzaków w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo i zgarniać punkty promocyjne. Wystarczy wymienić minimum 500 punktów na dowolne produkty dla pupili, a na konto PAYBACK wróci 300 punktów. W sklepach stacjonarnych Maxi Zoo i na Maxizoo.pl czekają atrakcyjne oferty dla uczestników Programu. Możesz m.in. zaoszczędzić na zakupie dobrej jakości karmy dla psów. 

Jeszcze szybsze zakupy są możliwe dzięki aplikacji mobilnej PAYBACK. Można ściągnąć ją bezpłatnie na swojego smartfona i być na bieżąco z najnowszymi akcjami promocyjnymi Programu. Co więcej, posiadacze urządzeń mobilnych mają dostęp do szerszej oferty kuponów promocyjnych do zrealizowania w sklepie wybranego partnera. Wystarczy aktywować kupon i wykorzystać go w określonym terminie. Aplikacja daje również dostęp do wirtualnej karty PAYBACK, pozwala stworzyć wirtualną listę zakupów i udostępnić ją członkom rodziny. Od niedawna można także korzystać z nowej funkcji PAYBACK GO, która lokalizuje najbliższe sklepy partnerów Programu i wyszukuje aktualne promocje. 

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł sponsorowany

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama