„Co jest nie tak z twoim kotem?” czyli seria 50 zdjęć niesamowicie śmiesznych kotów

Każdy właściciel kota wie, że te stworzenia mają niesamowitą wyobraźnię, chodzą własnymi ścieżkami i często robią rzeczy niezrozumiałe. W naszych ciasnych ludzkich umysłach nie mieści się to, dlaczego kociaki zachowują się tak dziwnie.

Śmieszne koty królują w Internecie. Zobacz kolekcję, tych zdecydowanie najzabawniejszych na 50 poniższych fotkach. Część z nich przybiera dziwne pozycje, inne śpią w niecodziennych miejscach, jeszcze inne robią nieprawdopodobne akrobacje i miny. Ciężko się nie zaśmiać lub chociaż nie uśmiechnąć ;).

Zdjęcia śmiesznych kotów pochodzą z subreddita z wątku „Co jest nie tak z twoim kotem?”. Społeczność, która dzieli się fotografiami swoich szalonych kociaków to aż 239 000 osób.

Zdjęcia: Subreddit

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Co dają nam pszczoły miodne?

Pszczelarstwo sięga tysięcy lat wstecz. Pszczelarze i naukowcy nakreślają, dlaczego powinniśmy się o nie troszczyć. Domowa [...]

Dodaj komentarz

Reklama