Top 10- śmiesznych filmów z kotami

Przy okazji deszczu za oknem i tęsknoty za słońcem, warto nieco poprawić sobie humor klasyką internetu, czyli  śmiesznymi filmikami z kotami. Wszyscy je lubimy i świetnie znamy. Usiądź wygodnie z kubkiem ulubionej herbaty i  zobacz razem z nami te śmieszne filmy o kotach!  

Wiedzieliście, że fraza „śmieszne kocie filmiki” jest jedną z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarce Google, a  także na YouTube? Jeśli zdarza Ci się odczuwać wyrzuty sumienia, że zamiast pracować, czy uczyć się, oglądasz filmiki  ze śmiesznymi kotami w internecie, porzuć to poczucie winy! W końcu obowiązki nie uciekną, a czas na relaks i nieco  endorfin jest zawsze dobry! Poza tym, naukowo udowodniono, że oglądanie filmów z kotami w roli głównej nie tylko  poprawia nastrój, ale również dodaje energii, a także ogranicza negatywne odczucia i również działa antystresowo.  Jesteście zatem gotowi na dawkę endorfin?  

Koty śmieszne filmy – zrób sobie przerwę i koniecznie je zobacz!  

  1. Kot pająk  

Nie od dziś wiadomo, że kocie pazurki potrafią zdziałać cuda. Ten mały uszatek jest istnym akrobatą! Tylko spójrzcie jak sprawnie wspina się po gładkiej ścianie! Kociaki są naprawdę nieustraszone, a z uwagi na swoją lekkość, mogą przemieszczać się dosłownie jak pająki!  

  1. Kto tam?  

Nie tylko ludzie uwielbiają zabawę w chowanego. Także kociaki są wielkimi fanami tej ponadczasowej gry. Tylko  spójrzcie na tego uroczego kota, który bawi się ze swoim opiekunem!  

  1. Koncert z mieszkaniu  

Koty uwielbiają muzykę. Okazuje się nawet, że każdy kot ma swój indywidualny gust muzyczny! Tylko spójrzcie na te urocze łobuzy, które śpiewają ze swoimi właścicielami!  

Reklama
  1. Lustereczko powiedz przecie..  

Czasami zastanawiamy się nad tym, jak właściwie wygląda sprawa z lustrem. Czy koty rozpoznają swoje odbicie, czy  może nie? Ich reakcje potrafią być iście rozbrajające. Spójrz na te maluchy, który chyba dopiero przed chwilą zorientowały się jak wyglądają.  

  1. Koty i pieniądze  

Okazuje się, że nie tylko ludzie lubią mieć finansowe zabezpieczenie – koty również! Ten słodki mruczek był chyba kiedyś komornikiem, bo z ogromną radością zbiera pieniądze!  

Reklama
  1. Oczywiście, że się zmieszczę!  

Z jakiegoś dziwnego powodu, koty chorobliwie uwielbiają przesiadywanie w zbyt ciasnych pudełkach i kryjówkach.  Zresztą, koty i pudełka to już wręcz klasyczne połączenie. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego koty właściwie zawsze próbują zmieścić się do zbyt małego pudełka? Może starają się udowodnić, że są cieczą?  

  1. Filmiki o kotach – spalamy kalorie!  

Każdy mruczek potrzebuje odpowiedniej ilości ruchu. Niestety nie każdy o tym wie i za ruchem przepada. Nie tylko  trudno jest odmówić kotu jedzenia, ale on sam uwielbia przekąski. Te koty za to absolutnie uwielbiają sport! Trenują,  jakby przygotowywały się do maratonu!  

  1. Lato się zbliża!  

Mimo tego, że niestety lato w tym roku jest już za nami, wiadomo, że koty uwielbiają ciepło. Nie ma też lepszego miejsca  na drzemkę, niż w pobliżu kaloryfera lub parapet.  

  1. Może masaż?  

Ugniatanie kocimi łapkami jest nie tylko urocze, ale bardzo przyjemne. Kociaki uwielbiają się wzajemnie masować i nie tylko! Psich przyjaciół również chętnie wymasują!

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Natalia Hrabia

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama