Niesamowite rzeźby zwierząt z drutu. Zobacz 37 zdjęć

Mieszkająca w Norfolk brytyjska artystka Connie Adams jest rzeźbiarką. Tworzy ze specyficznego materiału czyli drutu. Jej dzieła przedstawiają zwierzęta. Założeniem jest, aby były jak najbardziej realistyczne w kształcie, natomiast ich wielkość jest różna. Znajdziemy jamnika, który zmieści się na dłoni, ale także pełnowymiarowego konia.

To niezwykłe, że początki tworzenia przez artystkę z drutu, były tak niewinne. Connie powiedziała, że szukała dodatkowego dochodu, aby mogła zarabiać pracując w domu. Interesowała się już od dawna rzeźbami w tym stylu i postanowiła spróbować.

„Mam szczęście, że mogę to połączyć z zainteresowaniem zwierzętami (zwłaszcza końmi)” – powiedziała Adams. Rzeczywiście, w sztuce, którą tworzy dominują konie, ale znajdziesz u niej także psy, wiewiórki, jelenie, kurczaki, a nawet kangury!

Więcej informacji: casculpture.com

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Początek batalii o życie.

W ostatnim czasie, wniesiono pozew do Federalnego Sądu Okręgowego na Alasce oskarżający Departament Spraw Wewnętrznych [...]

Dodaj komentarz

Reklama