Hotel przyjazny psom na górskie wakacje

Szukasz pomysłu na wakacje? Dla posiadaczy psów planowanie urlopu to nie lada logistyka. Wybierając Hotel Bania nie musisz narażać się na tęsknotę za ukochanym czworonogiem – jest to hotel przyjazny psom, który ostatnio zaangażował się w pomoc lokalnemu schronisku.

Położony w Białce Tatrzańskiej Hotel Bania to czterogwiazdkowy obiekt, który łączy góralską atmosferę z wysokim standardem obsługi i oferowanych usług. W wakacje Hotel Bania tętni życiem – Goście zmierzają na śniadania, wychodzą na deptak, gdzie słychać już próby zespołów przed wieczornymi koncertami, udają się na stok w kierunku Ogniska na Bani, planują seans kina letniego lub przebierają się w stroje kąpielowe i idą na termy – na przykład do strefy bez dostępu osób z zewnątrz.

Na ścieżkach wokół obiektu wytyczona jest trasa dla naszych czworonogich Gości. Wystarczy udać się za strzałkami “Spacer z psem”, by zapewnić odpowiednią ilość ruchu pupilowi. Ta część Podhala położona jest bliżej atrakcyjnych szlaków w słowackich Tatrach, gdzie nie obowiązuje zakaz wyprowadzania psów, więc bez problemu można ruszyć z czworonogiem na górską wycieczkę.

Hotel Bania od lat podejmuje się różnego rodzaju akcji charytatywnych (m.in. WOŚP, Szlachetna Paczka). Kolejną z nich jest współpraca z fundacją Kraina Wesołego Czworonoga, która opiekuje się Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Nowym Targu. Goszcząc w Hotelu Bania ze swoim pupilem, wiesz, że 10 zł z każdej doby pobytu Twojego milusińskiego trafia w formie comiesięcznej darowizny do fundacji Kraina Wesołego Czworonoga.

Ta współpraca ma na celu nie tylko wsparcie finansowe schroniska, prowadzonego przez pasjonatów, którzy całe serce oddają opiece nad bezdomnymi pieskami. Chcemy przede wszystkim wesprzeć działania mające na celu zwiększenie adopcji poprzez propagowanie informacji o zwierzętach czekających w schronisku na nowym dom i drugą szansę.

Połącz przyjemne z pożytecznym i wybierz wakacje w Hotelu Bania – mile widziany jest tam także Twój czworonogi członek rodziny.

Reklama

Jak zarezerwować?

Aby dokonać rezerwacji wakacyjnych w Hotelu Bania, wystarczy odwiedzić stronę www.hotelbania.pl i wybrać termin – system poprowadzi krok po kroku przez proces. Oczywiście można skontaktować się z nami także mailowo: rezerwacja@bania.pl lub telefonicznie: +48 18 534 43 70

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł sponsorowany

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Odrobaczanie psa- jak i kiedy?

Odrobaczanie psa to profilaktyczne lub lecznicze podanie odpowiedniego preparatu. Ma to na celu zapobieganie lub [...]

Dodaj komentarz

Reklama