30 angielskich komiksów o prawdziwym życiu z kotami. Troszkę czarnego humoru!

Koty chodzą własnymi ścieżkami, mają swoje zdanie oraz zawsze mają rację. Potrafią sprowadzić człowieka do parteru i pokazać, kto jest prawdziwym Panem Domu. Poza tym kochają nas nad życie, na swój specyficzny, koci sposób. Właśnie o tym są komiksy artysty Xibang.

Rysownik z Singapuru, stworzył serię komiksów, która przedstawia codzienne życie z kociakami. Znajdzie się w nich czarny humor, w których Xibang pokazuje, że kot mógłby wydrapać Ci oczy, kiedy ma Cię dość lub czasem, towarzyszy Ci w codziennym życiu wręcz z litości. Z drugiej strony kocha Cię, kiedy może się zagrzać na Tobie, podczas gdy śpisz, a także kiedy próbuje przekazać pozytywną energię, kiedy się smucisz.

To cała prawda, którą skromny artysta przekazuje na prostych i dosadnych rysunkach. „Bazgrałem od dziecka i duży wpływ na mnie miała manga i rysunki, z którymi się wychowałem” – powiedział Xibang. „Jestem samoukiem, co wyjaśnia mój oczywisty brak umiejętności artystycznych”.

Według nas komiksy są świetne i pokazują kocią naturę. Takie są i za to je kochamy.

Komiksy: Xibang

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Sprytny uciekinier.

Sprytna ośmiornica nowozelandzka o nazwie Inky, wymknęła się ze swojego zbiornika z Narodowego Akwarium w [...]

Dodaj komentarz

Reklama