Biblioteczka patyków już otwarta dla psów w Nowej Zelandii!

Spacery i zabawy z pupilem to dwie podstawowe aktywności, które pochłaniają znaczącą część waszego wspólnego czasu. Ile razy jednak zdarzało się tak, że wasza wędrówka zamieniała się w szaloną zabawę i gonitwę za wypatrzonym patykiem? 

Podobnie sytuacja wygląda u wspaniałej dwójki, 59-letniego Andrewa Taylora i jego ukochanego psiaka. Mężczyzna pewnego razu zauważył, że z każdym kolejnym spacerem po lokalnym parku w mieście Kaiapoi zaczyna brakować patyków do zabawy. Nie czekając długo mężczyzna postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Andrew pościnał nadmiar gałęzi z drzew na swoim podwórku, nadał im odpowiednie wymiary i włożył je do stworzonego przez siebie pudełka z napisem “Biblioteka Patyków”. Mężczyzna umieścił skrzynię w parku, tak aby z jej dobrodziejstw mogli korzystać również inni.

“To tak banalny pomysł, a ucieszył naprawdę wiele osób, a co najważniejsze ich pupili. Oby więcej takich się pojawiało!” wyznał inicjator.

Jak podoba Wam się ten pomysł? Dajcie znać w komentarzach!

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama