10 ilustracji, które przedstawiają „Życie bez psa i życie z psem”

Tytuł serii komiksów, które przedstawiają, jak wygląda życie z psem i życie bez psa to „Wybór”. Patrząc na każdą z tych pojedynczych ilustracji rzeczywiście uświadamiamy sobie, że możemy wybrać, w jaki sposób chcemy spędzać codziennie czas.

Artysta Ademar Vieira z Manaus w Amazonas w Brazylii zdobywa powoli sławę w Internecie i mediach społecznościowych. Wcześniej był scenarzystą. Jego prace opowiadają pewną historię i są wciągające.

„Wybór” zachęca do podjęcia kluczowej decyzji, która na zawsze odmieni nasze życie. Autor zestawia ze sobą i ilustruje dwa rozbieżne światy obok siebie. Ten, gdzie nie ma psa jest szary i smutny, a człowiek wydaje się bardzo samotny. Ten ze zwierzakiem, jest kolorowy i pełen emocji. Artysta w poście na Instagramie napisał: „Dedykuję to wszystkim zwierzętom, które wpływają na nasze zdrowie psychiczne podczas kwarantanny”.

Zdjęcia: ademar__vieira

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama