Zagubiony szczeniak poszukuje pomocy u weterynarza!

Znacie może jakiegoś zwierzaka, który chętnie odwiedza weterynarza? Jeśli twierdząco odpowiedzieliście na to pytanie to prawdopodobnie macie do czynienia z osobnikiem raczej niezbyt często spotykanym. Osobom, które jeszcze takiego zwierzaka nie poznały pragnę przedstawić historię pięciomiesięcznego szczeniaka, który zgubił swojego właściciela.

Zwierzę mimo, że nie wiedziało za bardzo jak może znaleźć swojego opiekuna, było na tyle bystre, by udać się do lecznicy, do której bardzo często chodziło ze swoim właścicielem. Klinika rozpowszechniła nagranie, na którym widać jak psiak, usilnie poszukuje pomocy i próbuje dostać się do środka budynku.

Weterynarz szybko zidentyfikował małego psa, który jak się później okazało, jest jego pacjentem. 

“Ten maluch to bardzo mądry pies, bardzo chciał trafić do gabinetu, w którym raz w miesiącu przyjmował lekarstwa podczas wizyt ze swoim opiekunem” przyznał jeden z lekarzy.

Klinika natychmiast skontaktowała się z właścicielem zwierzaka, a to wyczekiwane spotkanie po tak trudnej rozłące było bardzo wzruszające!

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama