Przyjacielskie, pomocne i lojalne. Psy chronią swoje rodziny w tym wzruszającym wideo!

Psy to nasi prawdziwi przyjaciele, chętnie nam pomagają, są bardzo lojalne i gotowe oddać za nas życie. Zdarzają się też sytuacje w których psiak stara się nas „ratować” a które z punktu widzenia człowieka są wyjątkowo zabawne i wzruszające. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć 4 sytuacje które świetnie pokazują uczucia jakimi darzą nas nasze psiaki.

Pierwsza sytuacja ma miejsce na plaży, dziewczynka bawi się w wodzie przy brzegu, a jej psiak pilnie obserwuje morze. Kiedy tylko dojdzie do wniosku że nadchodząca fala mogłaby zaszkodzić dziecku, wyciąga ją z wody.

W dalszej części filmiku możemy zobaczyć jak właściciel psiaków wskakuje do wody. Jego czarny labrador Buster jest zdecydowanie przeciwko takim zabawą. Psiak przerażony biegnie na ratunek swojemu opiekunowi.

Sytuacja trzecia ma miejsce przed domem. Dzieci czekają na szkolny autobus a ich wierny obrońca Gordon czeka z nimi. Psiak bacznie obserwuje dzieci, gotowy by ruszyć do akcji kiedy tylko coś im zagrozi.

Ostatnia sytuacja pokazuje że psiaki dbają też o nasze zdrowie. Zamiast grać na konsoli właściciel mógłby przecież pobawić się z psem 🙂

Filmik świetnie pokazuje uczucia jakimi darzą nas nasi pupile.

Reklama

Źródło: facebook

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama