29 zdjęć zwierząt, które odebrały przesyłkę od kuriera

Zwierzęta bardzo lubią kurierów. Jesteśmy pewni, że specjalnie na nich czekają. Dostawcy niekoniecznie podzielają tę sympatię. Czasem jednak zdarza się, że bez problemu pupil wychodzi do kuriera i z radością „odbiera ode niego paczkę”.

Akcja, która rozpoczęła wrzucanie do sieci zdjęć swoich pupili z przesyłkami, miała swój początek od użytkownika @miaxperry. 23 grudnia odebrał wspólnie ze swoim psem ostatnią paczkę, która miała dotrzeć na Wigilię. Tweet z ich zdjęciem spowodował, że internauci zechcieli się podzielić swoimi historiami z odbioru paczki.

Wszystkie poniższe zdjęcia, pokazują zwierzęta, które chętnie witają kurierów i cieszą się, kiedy przychodzi nowa paczka. Właściciele opisują, że psy uwielbiają każdego dostawcę, cieszą się, witają i chcą być pogłaskane. Koty natomiast bardziej cieszą się z paczki, a nawet bardziej z samego pudełka ;).

Zdjęcia: Internet

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama