Po powrocie z zakupów znalazł w swoim samochodzie słodkiego psiaka

Psiaki to bardzo mądre zwierzęta, każdy kto miał psa może to potwierdzić. Jeśli czegoś chcą potrafią zawsze znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dokładanie tak jak pies z tej historii, który zakradł się do odpowiedniego samochodu.

Rodrigo Coelho nie krył zaskoczenia kiedy po zakupach wrócił do samochodu. Na siedzeniu zastał pięknego psiaka, który jak gdyby nigdy nic rozgościł się i nie chciał wyjść. Rodrigo postanowił zabrać zwierzaka do domu i poszukać jego właściciela. Co było stosunkowo łatwe gdyż jest on dość popularny w mediach społecznościowych, gdzie umieszcza zdjęcia swoich psów.

Po umieszczeniu historii w internecie, rozeszła się ona bardzo szybko. Rodrigo liczył na to że dzięki dużym zasięgom odnajdzie się właściciel psiaka. Nie musiał długo czekać, by jego życzenie stało się prawdą. Bardzo szybko odnalazł się właściciel psiaka.

Jak się okazała psiak, który wabił się Thor, usiekł z domu. Jego dom był oddalony od domu Rodrigo o tylko 8 kilometrów. A dzięki mediom społecznościowym psiak wrócił do właścicieli bez żadnego problemu. Całe szczęście że wybrał własnie ten samochód!

Właściciele psiaka Dayene i Maicon nie kryli radości z odzyskania członka rodziny. Podziękowali oni Rodrigo za szybką i skuteczna reakcję i razem z Thorem wrócili do domu.

Reklama
Autor zdjęcia: facedoninao
Autor zdjęcia: facedoninao

Zapisz się na newsletter!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama