Pieski na start! Dołącz do wyjątkowego Biegu Górskiego o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® i pokonaj trasę z Twoim wiernym towarzyszem!

Czy są tu z nami amatorzy aktywnego wypoczynku, miłośnicy rywalizacji i psiarze w jednym?  Mamy dla was coś specjalnego – zaproszenie do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu sportowym – Biegu Górskim o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®!

Już 23 lipca 2023 roku w Tymbarku odbędzie się czwarta edycja tego niezwykłego biegu, który przyciąga pasjonatów biegania z całego kraju. Co więcej, dla wszystkich właścicieli czworonogów przygotowano specjalną kategorię – bieg z pieskiem!

Wydarzenie to, to nie tylko doskonała okazja do sportowej rywalizacji – to także wspaniała atmosfera i możliwość podziwiania Beskidu Wyspowego. Górska sceneria, malownicze szlaki i majestatyczne szczyty stanowią niezwykłą motywację do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz przekraczania swoich własnych granic.

Niezależnie od poziomu zaawansowania, Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® oferuje do wyboru dwa dystanse: 7 km oraz 21 km (półmaraton). Dla wszystkich biegających z psem organizatorzy przygotowali również specjalny, siedmiokilometrowy dystans, który umożliwi Wam pokonywanie trasy wraz z Waszymi wiernymi towarzyszami.

Co więcej, na starcie spotkacie Rafała Bielawę, rekordzistę GSB (Górskiej Sztafety Biegowej), który chętnie podzieli się z wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jego obecność jest nie tylko źródłem inspiracji, ale także doskonałą okazją do poszerzenia swoich umiejętności biegowych.

Zachęcamy do rejestracji na stronie www.e-gepard.eu/pl/show-race/2601, gdzie możecie zapisać się do kategorii biegu z pieskiem oraz wybrać odpowiedni dystans. Znajdziecie tam również szczegółowy regulamin wydarzenia, który warto poznać przed wzięciem udziału w biegu.

Reklama

Nie przegapcie szansy i weźcie udział w wyjątkowej, IV edycji Biegu Górskiego o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®. Czekamy na Wasze zapisy i zapewniamy niezapomniane wrażenia oraz wyjątkowe emocje na trasie!

Reklama
Plakat promujący Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® w Tymbarku

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama