Jesteśmy tym co jemy czyli zdrowy catering dla naszych psów!

Informacja prasowa

Jesteśmy tym, co jemy – to zdanie zna każdy z nas. Zdrowe żywienie to nie ustana nauka. W obecnych czasach każdy z nas przywiązuje ogromną uwagę do spożywanych produktów. Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że dobór nieodpowiedniej diety może zaowocować wieloma chorobami. Odpowiednio dobrany catering to podstawa sukcesu. Wiedzą o tym założyciele Polskiej marki Piesotto, którzy postanowili wprowadzić w życie swój innowacyjny pomysł – Catering dla naszych najlepszych przyjaciół, czyli psów. Jest on swego rodzaju odpowiedzią na problemy zdrowotne naszych pupili, bo cóż innego możemy podarować naszym podopiecznym jak nie zdrowe i zbilansowane jedzenie, które dba o ich prawidłowy rozwój oraz w naturalny sposób zapobiega wszelkim chorobom. 

Marka Piesotto to przede wszystkim historia, która swoje korzenie zapoczątkowała w domowej kuchni w Warszawskim Konstancinie. Gdzie dwóch założycieli, czyli Bartek oraz Karol, postanowili stawić czoła przetworzonemu jedzeniu dla czworonogów, które możemy zakupić w każdym sklepie. Inspiracją do walki o dobro naszych psów były prawdziwe historie zwierząt oraz ich właścicieli. Wszystko zaczęło się od reakcji alergicznych na skórze, uciążliwych  bąków i wszechobecnej wypadającej sierść.  Z pomocą specjalistów powstały przepisy dań, które poza tym, że są idealnie zbilansowane, to pokrywają dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Kluczem do sukcesu było wprowadzenie zasad Human Grade – czyli najwyższej jakości składników, które są przeznaczone do pożycia także przez ludzi. Cały ten proces spowodował, że marka Piesotto to pionier na rynku, dzięki czemu wyznacza trendy w odżywianiu psów i wprowadza zdrowe nawyki żywieniowe, które lądują w miskach naszych czworonogów.


Polski rynek się zmienia, zdrowy catering to już podstawa w świadomości Polskich konsumentów. Zdrowe i gotowe jedzenie nigdy nie było tak blisko nas. Czasem warto się zatrzymać i zastanowić się, czy właśnie nasz czworonożny towarzysz nie potrzebuję odpowiedniej i zbilansowanej diety. Dbajmy o nich tak jak dbamy o siebie, przecież –  jesteśmy tym, co jemy!

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł partnera

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama