Zdrowie, lśniąca sierść, błysk w oku i nieskończone pokłady energii - który opiekun nie chciałby właśnie w takiej formie widzieć swojego czworonoga? Jednym z najważniejszych elementów na to wpływających jest codzienna dieta. Jak karmić psa, by był silny, zdrowy i radosny? Sprawdź!

Deor rewolucjonizuje branżę zwierzęcą, krok po kroku – Marketplace z produktami

Szczecin, 24.03.2022

Deor to prężnie rozwijający się startup wyspecjalizowany w branży zwierzęcej. Jego misją od samego początku jest ułatwianie życia opiekunom zwierząt i pozostaje ona niezmieniona do dziś. Dziś Deor ogłasza swój kamień milowy, który ma stanowić solidne podwaliny pod całą przyszłość firmy – a ta jest obiecująca. Kamieniem tym jest nowo otwarty marketplace z dobrej jakości artykułami dla zwierząt.

Branża produktów i usług zwierzęcych ma ogromny potencjał zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Jest przy tym bardzo dynamiczna, rozwija się właściwie z dnia na dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby w tym pędzie przodować. Dlatego też dzisiaj, jako pierwsi w Polsce, z dumą możemy zaprezentować nasz nowy produkt jakim jest zwierzęcy marketplace. A to dopiero początek naszej drogi… – mówi Karol Zielinski, CEO firmy Deor.

Mamy do czynienia z czymś, czego do tej pory polska branża zwierzęca nie widziała: zbiór dobrych jakościowo artykułów zoologicznych znajdujących się w ofertach najlepszych sklepów i producentów. Wszystko to w jednym miejscu.

To bardzo dobra wiadomość dla miłośników psów, kotów, ptaków, koni i innych gatunków zwierząt. Będą oni mieli możliwość zaopatrzyć swojego zwierzaka w niezbędne rzeczy w wygodny i intuicyjny sposób. Zlikwidowanie konieczności przemieszczania się między różnymi stronami podczas zakupów i przeszukiwania asortymentów niezliczonych sklepów zoologicznych przełoży się na oszczędność czasu i zwiększy komfort kupującego.

Cel Deora na najbliższy czas jest dość konkretny. Tydzień po tygodniu dodawać do Marketplace’u jeden sklep lub jednego producenta i jego produkty. “Na dzień dobry” pojawią się w nim produkty polskiego producenta jakościowej karmy dla psów: DrPetCare – producenta znanego z marki Country&Nature.

Reklama

Deor jest projektem nowatorskim. Jego załoga stawia odważne kroki w branży usług i produktów zwierzęcych jednocześnie starając się ją zrewolucjonizować nowoczesną technologią. My natomiast cieszymy się, że możemy w tej rewolucji brać czynny udział włączając do nowo otwartej platformy nasze najlepsze produkty. W DrPetCare szczególną wagę przywiązujemy do nienagannej jakości, Deor również kieruje się tą dewizą. Nasza współpraca zapowiada się bardzo obiecująco. – mówi Mariusz Wojciechowski, prezes DrPetCare

Zakupy mają być w przyszłości ułatwione dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów rekomendacyjnych sztucznej inteligencji, które pomagą dokonać opiekunowi jak najtrafniejszego wyboru dostosowanego indywidualnie do jego zwierzęcia. Warto zaznaczyć, że jest to zaledwie kropla w morzu tego, czym Deor stanie się w przyszłości (i to nie tak odległej). Wiele wskazuje na to, że staniemy się świadkami prawdziwego przełomu w branży.

Reklama

Deor jest przede wszystkim firmą technologiczną. Naszym celem jest tworzenie przełomowej technologii, która ma zrewolucjonizować branżę zwierzęcą i w przyszłości pomóc opiekunom zwierząt na całym świecie. Liczymy się z tym, że inni podążą naszą ścieżką. Pewnie lada chwila nasza konkurencja pójdzie za naszym przykładem i wypuści możliwość zakupu fizycznych produktów. Nie boimy się jednak tego. Zamierzamy być już zawsze o krok przed nimi i wyznaczać trendy w zwierzęcej branży technologicznej. – mówi Karol Zielinski

Trzeba przyznać, że Deor celuje bardzo wysoko. Ich plan stania się pierwszym w tej części świata decacornem w branży zwierzęcej robi wrażenie, a takie premiery jak ta dzisiejsza tylko pokazują, że nie są to puste slogany a faktyczne działanie. Szczególnie, że już dziś zapowiadają, że niedługo pojawią się kolejne nowości produktowe.


Link do serwisu Deor: https://deor.co

Link do Marketplace: https://deor.co/ecommerce/marketplace

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Informacja Prasowa

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama