Jakie promocje dla zwierzaków można znaleźć w Black Friday?

Black Friday to jedyna niepowtarzalna okazja w roku, w której można kupić produkty w niższej cenie. W tym czasie warto zastanowić się nad artykułami, których potrzebowaliśmy od dawna lub o których zakupie marzyliśmy już jakiś czas. Jeżeli planujemy zakup zwierzęcia lub po prostu lubimy rozpieszczać swojego pupila, ten czas w roku jest doskonałym momentem na uzupełnienie wybranych artykułów dla zwierząt. W tym artykule dowiesz się, co to jest czarny piątek, jakie produkty warto zakupić i jakich promocji możesz się spodziewać.

Black Friday – tradycja gorących wyprzedaży

Czarny piątek to wydarzenie, które wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Jest to pierwszy piątek po dniu dziękczynienia i rozpoczyna sezon zakupów Bożonarodzeniowych. Najczęściej jest to ostatni piątek listopada. W tym dniu wiele sklepów oferuje promocyjne ceny swoich produktów oraz wprowadza duże zniżki. Black Friday to idealny moment na to, aby zakupić rzeczy w o wiele niższej cenie niż zazwyczaj. Od 2015 roku idea czarnego piątku została wprowadzona do Polski i bardzo dobrze zakorzeniła się w naszym rodzimym marketingu.

Jakie artykuły dla zwierząt warto kupić na promocji? 

W dzień ogromnych zniżek, warto pomyśleć o zaspokojeniu potrzeb i zachcianek swojego pupila. Promocje obejmują wiele sklepów zoologicznych z artykułami dla zwierząt. Zakupy możemy zrobić stacjonarnie lub przez internet. Jeżeli planujesz adopcję zwierzaka, zakupienie wyprawki w Black Friday zdecydowanie obniży Twoje wydatki.

Jakie promocje dla zwierzaków można znaleźć w Black Friday? W tym dniu możesz kupić absolutnie wszystko. Warto pomyśleć nad zakupem czegoś, co poprawi jakość życia Twojego pupila lub ułatwi wam codzienną rutynę. Dobrym pomysłem może okazać się np. automatycznie napełniana miska na wodę i karmę, nowe legowisko, duży drapak dla kota lub inteligentna zabawka, która będzie stymulować intelektualnie Twojego zwierzaka.

W tym dniu można zakupić wiele rzeczy, na które w regularniej cenie nie możesz sobie pozwolić. Szczególnie warto zakupić produkty, które wymagają wymiany, np. nowa smycz – ulepszona w długą linkę i automatyczną blokadę lub nowe, znacznie większe legowisko. Cyber Monday 2021 może być doskonałą okazją do uszczęśliwienia swojego pupila nowymi zabawkami oraz akcesoriami. Profesjonalne produkty do pielęgnacji sierści zwierząt bywają dość drogie, więc warto pomyśleć o zapasach na kilka miesięcy. Przecenie mogą ulec także artykuły żywieniowe dla zwierząt. Można wypróbować droższą karmę i sprawdzić, czy rzeczywiście smakuje zwierzakowi oraz czy produkt spełnia obietnice producenta.

W Polsce Black Friday 2021 odbędzie się 26 listopada. W tym dniu trzeba być szybkim i uważnym, ponieważ wiele osób będzie chciało skorzystać z promocji, a liczba produktów jest ograniczona. Jeżeli chcesz zrobić większe zakupy, najlepiej już wcześniej przygotować się finansowo na to wydarzenie. Dobrym pomysłem jest śledzenie ofert sklepów, ponieważ często zdradzają asortyment oraz obniżki cen planowane na czarny piątek. Dzięki temu, wykorzystamy ten wyjątkowy dzień w stu procentach i zakupimy wszystko to, co chcieliśmy.

W dniu czarnego piątku można się spodziewać obniżek aż do 75%. W przypadku drogich artykułów może nastąpić ogromna zmiana ceny, dlatego ten dzień jest idealnym momentem na zakup ekskluzywnych produktów dla zwierząt.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł sponsorowany

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama