Pobij z nami rekord Guinnessa w pomaganiu kotom!

Już 15 lutego o północy na portalu RatujemyZwierzaki.pl ruszy oficjalna zbiórka zatwierdzona przez Guinness World Records. Jej celem będzie zebranie jak najwięcej indywidualnych darowizn przekazanych na jednej platformie internetowej w ciągu 24 godzin. Organizatorem akcji jest stowarzyszenie SOS KOTY Mielec, które już czwarty raz we współpracy z niezawodnymi i oddanymi darczyńcami podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa.

Kochamy koty i poświęcamy całą nasza energię na ratowanie ich. W naszym kocim domku – Pu-Chatce od początku jej istnienia znalazło azyl prawie 500 kotów, które bez naszej pomocy skazane byłyby na śmierć – mówi Barbara Stachów z SOS KOTY Mielec.

Pieniądze ze zbiórki przeznaczymy na bieżące wydatki, czyli karmę, lekarstwa, zabiegi, opiekę weterynaryjną – czyli na ratowanie kocich żyć.  Bardzo cieszę się na kolejnego „Guinnessa” nie tylko ze względu na realną pomoc naszym kociakom, ale również ze względu na satysfakcję darczyńców. Oprócz radości płynącej z samego pomagania będą mogli cieszyć się z tego, że biją Rekord Guinnessa – podsumowuje Barbara Stachów.

SOS KOTY Mielec to organizacja, która od 7 lat pomaga porzuconym, chorym, niechcianym kotom. Oprócz schronienia, pożywienia, wsparcia weterynaryjnego oraz stałej opieki nad setkami zwierzaków  SOS KOTY Mielec finansuje sterylizacje i kastracje kotów osobom, które nie mogą sobie na to pozwolić. Organizacja funkcjonuje tylko dzięki hojności darczyńców. Do tej pory nie wspierała jej żadna jednostka społeczna, czy samorządowa.

Witamy !

Kontakt:

Reklama

Maria.leszczynska.sobczynska@soskoty.mielec.pl 

Tel. 502 950 650 

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama